Станція метро Emirates Towers

Станція метро Emirates Towers

Станція метро Emirates Towers

Станція метро Emirates Towers

Станція метро “Emirates Towers” розташована в самому центрі торговельного та ділового району Дубая. Ця станція була відкрита 30 квітня 2010 року, разом з п’ятьма іншими станціями вздовж діючої Червоної Лінії метро Дубая. Станція розташована поблизу готелю Emirates Towers і адміністративних будівель, серед яких – найвищі будівлі в світі.

Архітектурні особливості будівлі станції – ультрасучасне поєднання різкого переходу від плавних ліній до геометрично правильним, що надає будівлі майже фізично ощущаемую легкість, а велика кількість скла – легкість. Дзеркально відшліфовані плити підлоги, відбивають світло ламп, витонченість сучасних внутрішніх переходів, оздоблення мармуром, вся ця розкіш призначається
в першу чергу для туристів і приїжджих, так як, місцеві жителі не мають звички їздити в метро, це для них дорого, адже в Дубаї метро коштує дорожче, ніж таксі. Станція метро “Emirates Towers” розташована на виадуке, має 2 бічні платформи і класифікується, як станція 1 типу, так як є однією з надземних станцій метро Дубая.

Зі станції метро Emirates Towers можна вийти до всесвітньо відомих вежам-близнюкам, на честь яких і названа станція. Обидва хмарочоса, висотою 355 метрів і 309 метрів, знаходяться на схід від станції. Перед входом до вежі розташований мальовничий парк, де модно відпочити серед пальм і водоспадів.