Стара променаду в Салоніках

Стара променаду в Салоніках

Стара променаду в Салоніках

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Стара променада – це ділянка набережної в історичному центрі Салонік, який знаходиться поблизу з Білою вежею. Поряд з променадою розташувалися невеликі причали туристичних кораблів і більш сучасна гранітна набережна.

Стара променаду знаходиться в кварталі Лададіка, про який відомо, що це єдиний непогано зберігся старий район міста, де можна побачити старовинні вузькі вулички, старовинні ліхтарі і невеликі двоповерхові будинки.

Як вважають гості та жителі міста, одне місце в Салоніках, крім верхнього міста, де можна гуляти нескінченно — це стара набережна. Вона бере початок від символу міста — Білої вежі. Стара променаду поділена на пішохідну і велосипедну зони. Великою популярністю тут користуються чорношкірі торговці і індуси, у яких можна купити всяку всячину.

На набережній знаходиться багато кафе, в яких пити каву прийнято неквапливо, насолоджуючись красивим пейзажем. У прохолодну пору року, щоб відвідувачі не мерзли під час довгих посиденьок, між столиками спеціально розставлені газові обігрівачі, щоб всі бажаючі могли в комфортній обстановці насолоджуватися заходом, який у деяких плавно переходить в схід.