Старе місто Люцерна

Старе місто Люцерна

Старе місто Люцерна

Старе місто Люцерна

Точно сказати, коли був заснований прекрасний швейцарський місто Люцерн, не можуть навіть історики. Імовірно, ще в часи Римської імперії, а можливо, і ще раніше біля витоку річки Ройс з’явилося невелике поселення. Перша літописна згадка про монастир Санкт-Леодегар їм Гоф, розташованому в цих краях датується 840 роком. З часом, навколо монастиря і біля моста на Ройсі зросла торгове поселення. Підставою міста вважається акт переходу цього поселення від монастиря Санкт-Леодегар їм Гоф до Люцерну в 1178 році.

Досі в Люцерні збереглися фрагменти давнього поселення, воно називаються Старе місто. Більшість будівель в ньому неодноразово реставрувалася і перебудовувалася. Не дивлячись на це, він зберіг свій початковий вигляд. Тут розташований Каплиць міст, який вважається найстарішим у Європі критим дерев’яним мостом. Також в Старому місті розташована середньовічна кріпосна стіна Мюсегмауер, яка збереглася практично повністю, за винятком однієї башти.

Вузенькі вулички, викладені бруківкою і плиткою, безліч фонтанів і церков, невисокі будівлі, фасади яких прикрашені живописом і ліпниною – ось його серце. Саме цей куточок міста розкриває всі його велич. Все це ви зможете подивитися, прогулявшись по Старому місту.