Старе місто Люцерна

Старе місто Люцерна

Старе місто Люцерна

Старе місто Люцерна

Точно сказати, коли був заснований прекрасний швейцарський місто Люцерн, не можуть навіть історики. Імовірно, ще в часи Римської імперії, а можливо, і ще раніше біля витоку річки Ройс з’явилося невелике поселення. Перша літописна згадка про монастир Санкт-Леодегар їм Гоф, розташованому в цих краях датується 840 роком. З часом, навколо монастиря і біля моста на Ройсі зросла торгове поселення. Підставою міста вважається акт переходу цього поселення від монастиря Санкт-Леодегар їм Гоф до Люцерну в 1178 році.

Досі в Люцерні збереглися фрагменти давнього поселення, воно називаються Старе місто. Більшість будівель в ньому неодноразово реставрувалася і перебудовувалася. Не дивлячись на це, він зберіг свій початковий вигляд. Тут розташований Каплиць міст, який вважається найстарішим у Європі критим дерев’яним мостом. Також в Старому місті розташована середньовічна кріпосна стіна Мюсегмауер, яка збереглася практично повністю, за винятком однієї башти.

Вузенькі вулички, викладені бруківкою і плиткою, безліч фонтанів і церков, невисокі будівлі, фасади яких прикрашені живописом і ліпниною – ось його серце. Саме цей куточок міста розкриває всі його велич. Все це ви зможете подивитися, прогулявшись по Старому місту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here