Суворовський проспект

Суворовський проспект

Суворовський проспект

Суворовський проспект

Суворовський проспект в культурній столиці Росії з’явився в XVIII столітті. Він починався від будівлі звіринця, в якому зараз розміщується кінотеатр «Жовтневий», і називався Слонової вулицею або проспектом. В кінці XIX століття проспект продовжили і перейменували в Суворовський. В цей же час на вулиці побудували будівлю Академії Генерального штабу, якому відвели будинок №32. У ньому відкрили музей великого полководця А. В. Суворова, в честь якого і була названа вулиця.

В радянські часи перейменування вулиць торкнулося всіх міст, і Санкт-Петербург тому не виключення. Назва Суворовського проспекту було не завгодно більшовикам. Так, з 20-х до 40-х років проспект був Радянським. Потім йому знову повернули назву Суворовського.

Що стосується пам’яток, то їх дуже багато на проспекті. В основному це споруди кінця XIX століття початку XX століття. Як правило, це приватні будинки багатих купців, військові госпіталі, дохідні будинки, побудовані за планом відомих архітекторів. Таких як М. К. Бенуа, В. О. Морган і багато інших.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here