Театральна площа

Театральна площа

Театральна площа

Театральна площа

Центральна і головна площа Ростова-на-Дону – Театральна. Самі грандіозні заходи міста проходять саме тут. Дні міста, концерти, паради, салюти — жодне з цих урочистостей не обходить стороною площа.

Першим, що бачиш, потрапляючи на Театральну площу – високий (42 м) меморіал з міді, покритої сусальним золотом, в честь визволення міста від фашистів. Все його називають Стелою. На ньому зображені богиня Ніка і макет ордена Вітчизняної війни.

Другою пам’яткою площі є будівля академічного театру драми ім. Горького. Його зменшена копія удостоїлася честі бути виставленої в музеї архітектури в Англії за рахунок своєї незвичайної форми. Будівля театру повністю відповідає радянського конструктивізму і має вигляд трактора!

Ще один пам’ятник архітектури – будівля Управління Північно-Кавказької залізниці, збудована на початку ХХ століття і стоїть лівіше Стели.

Трохи віддалік від театру розташувався комплекс фонтанів, один з яких представлений у вигляді чотирьох атлантів, які тримають купол над головою.

На площі багато кафе, в яких можна затишно посидіти, розглядаючи через великі вікна-вітрини, які поспішають по своїх справах городян.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here