Центральний вокзал Берліна

Центральний вокзал Берліна

Центральний вокзал Берліна

Центральний вокзал Берліна

Центральний вокзал Берліна є найбільшим залізничним вокзалом не тільки в Німеччині, але і в цілій Європі. Цей вокзал почав функціонувати в травні 2006 року.

Центральний вокзал був споруджений на місці колишнього Лертского вокзалу, зруйнованого під час Другої світової війни. Дозвіл про будівництво було схвалено в 1992 році і стартувало в жовтні 1995 року.

Споруда архітектора Майнхарда фон Геркана виглядає як багаторівневе будівля, в якій схрещуються 14 рейкових ліній різного призначення. Через вокзал щодня проходить понад 164 високошвидкісних поїзда далекого прямування, трохи більше 300 обласних складів і близько 600 муніципальних і приміських поїздів. Безпосередньо в будівлі вокзалу на 3-х поверхах загальною площею 15 000 квадратних метрів знаходяться десятки закусочних і магазинів.

До моменту відкриття Центрального вокзалу в Берліні було відразу кілька вокзалів, але кожен з них був закріплений за конкретним напрямком. На сьогоднішній день Центральний вокзал зустрічає поїзди, що прямують з якої б то не було точки як Німеччини, так і Європи в цілому.