Університет Коїмбри

Університет Коїмбри

Університет Коїмбри

Університет Коїмбри

Коїмбра — місто в Центральній Португалії, колишній до Лісабона столицею країни. Вважається, що Коїмбра — столиця португальської мудрості. Мудрість і донині живе в стінах третього за давнину університету Європи і в томах унікальної бібліотеки, меблі якої виготовлена з екзотичних порід бразильських дерев у стародавні часи.

Університет Коїмбри являє собою автономне освітній заклад, захищене державним законодавством. Управління будується на демократичних принципах, всі внутрішні уложення оприлюднюються, будучи попередньо схвалені асамблеєю представників всіх груп університетського співтовариства.

В університетській власності серед іншої нерухомості перебувають і самі дорогоцінне надбання — бібліотека, визнана національним пам’ятником Португалії, і архів, що включає майже всю документацію університету за його семисотлетнюю історію — один мільйон томів і три тисячі манускриптів.

Сьогодні в Коимбрианском університеті вісім факультетів і двадцять дві тисячі студентів. Його факультети охоплюють всі фундаментальні сфери діяльності.