Вілли Бао Дая

Вілли Бао Дая

Вілли Бао Дая

Вілли Бао Дая

Вілли Бао Дая, побудовані в 1923 році, є одним з найкрасивіших пам’яток французької колоніальної архітектури у В’єтнамі. Вони включають в себе п’ять прекрасних будівель, які розташовані на трьох пагорбах у центрі Нячанга і оточені прекрасним парком, засадженим тропічними рослинами. Його площа становить близько 120 000 квадратних метрів.

Спочатку вілли виконували роль літньої резиденції, призначеної для імператора Бао Дая і його прекрасної дружини. Завдяки вдалому розташуванню будівель літній відпочинок на віллах Бао Дая дуже комфортний – пагорби з трьох сторін оточені морем, звідки віє прохолодою. Ця дивна особливість вілл була оцінена як високопоставленими чиновниками южновьетнамского уряду, які відпочивали тут з 1950 – 1975 року, так і змінили їх у влади комуністами.

В даний час вілли Бао Дая перетворилися в готель, де може зупинитися кожен бажаючий. Сучасний комплекс включає в себе п’ять оригінальних будівель, в яких повністю збереглася внутрішня обробка і оздоблення 30-х років минулого століття. На вершині пагорба розташований прекрасний ресторан, в якому ви зможете покуштувати національні страви.