Віза в Ірландію

1-29-2020
Картинки по запросу Віза в Ірландії


Ірландія притягує мандрівників неймовірною природною красою. Сюди їдуть, щоб познайомитися ближче з древньою історією, побачити саму зелену траву в світі і спробувати легендарне пиво. Хоча Ірландія і є членом Євросоюзу, за Шенгенською візою ви туди не потрапите. Жителі Смарагдового острова дуже прискіпливо ставляться до видачі дозволів на в’їзд в країну, і щоб отримати ірландську візу самостійно, доведеться потрудитися. Але якщо ви все — таки зважитеся візу в Ірландію, то дотримуйтесь цієї інструкції. Тут потрібно вибрати тип візи та термін перебування, відповісти на всі питання, підтвердити згоду з правилами. Також хочемо вам порекомендувати prostoviza.com.ua оформлення віз в Ірландію.

Роздрукуйте і підпишіть анкету для подачі в посольство.
Зверніть увагу, що подати заявку на отримання візи необхідно не пізніше, ніж за три місяці до передбачуваної поїздки. Підготуйте необхідний пакет документів.
Переведіть всі документи на англійську мову, інакше, вам можуть відмовити в ірландській візі. Цей перелік може бути розширено залежно від кожного конкретного випадку: наприклад, від типу візи, фінансової спроможності, наявності дітей і т. Співробітники посольства також можуть запросити додаткові або уточнюючи документи.

Подбайте про те, щоб зробити копії всіх довідок: оригінали залишаться у візовому відділі.
Надішліть пакет документів поштою або кур’єром. Необхідності бути присутнім в консульстві особисто при поданні документів немає.
Консульство Ірландії не проводить співбесід з претендентами, але варто бути готовим до того, що візовий офіцер захоче уточнити деякі деталі.

Самостійне оформлення ірландської візи — процес дуже трудомісткий. Ірландці, так само, як і британці, досить скрупульозно ставляться до видачі дозволів на в’їзд.
Бажаючи побувати в Ірландії все частіше довіряють цю задачу туристичним агентствам.
Відвідати країну кельтів можна також по британській візі. Але такий лайфхак працює лише в такому варіанті: приїхати до Великобританії з ірландської візі не вийде.
Ірландія — цікаве місце для туристичної поїздки. Тут вас чекає безліч відкриттів. Не відмовляйте собі в задоволенні відвідати одну з найкрасивіших країн тільки з — за тривалого процесу оформлення візи. Довірте цю роботу спеціалістам або отримаєте досвід самостійної підготовки: Ірландія варто того, щоб відправитися туди в подорож.