Вокзал Запоріжжя-1

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Транспортні об’єкти
>
Через залізничний вокзал Запопрожье-1 слідують пасажирські потяги в усіх напрямках по території України. Вокзал є відправним пунктом і для поїздів далекого прямування, що курсують в країни ближнього і далекого зарубіжжя: Росії, Білорусі, Польщі, Азербайджану та Німеччини.

Перша будівля залізничного вокзалу Запоріжжя було побудовано ще в 1873 році. У 1953 році будівлю було реконструйовано, на місці старого вокзалу з’явилася споруда в стилі “сталінського бароко”. У 2002 вокзал чекала нова реконструкція – на цей раз модернізували внутрішній зміст – з’явилися зручні шкіряні крісла, телевізори, кондиціонери, нова аудіосистема, бар.

Сьогодні в будівлі вокзалу працюють квиткові каси, зали очікування, кімнати відпочинку, кімнати матері і дитини, камери зберігання, туалети. Туристи можуть скористатися послугами носильника, в Сервіс-Центрі вокзалу надаються будь-які довідки про залізничний повідомлення, є послуги факсу, ксерокса, можна забронювати номер у готелі, замовити оголошення по радіо вокзалу, викликати таксі, скористатися міським телефоном, зарядити мобільний телефон і т. д.