Воронцовський парк

Воронцовський парк

Воронцовський парк

Воронцовський парк

Воронцовський парк Москви – унікальна зона відпочинку, де історичні будівлі старовинної садиби знайшли сьогодні друге життя в оточенні сучасних ландшафтних композицій.

Садиба на місці парку була закладена на рубежі XVII-XVIII століть у південно-західному ближньому Підмосков’ї. Її власниками були представники знатного роду Воронцових. До наших днів дійшли лише деякі споруди, виконані з цегли. З них особливо цікавий оригінальний парадний в’їзд до садиби у вигляді псевдоготичних замкових веж. Будівля церкви св. Трійці ще недавно лежало в руїнах – сьогодні вона відновлена, при цьому дзвіниця і одна зі стін храму фактично були збудовані заново. Крім цього, у Воронцовському парку Москви збереглися дві пари флігелів і унікальна гідротехнічна споруда – каскад ставків.

Сьогодні це прекрасний парк з тінистими алеями, яскравими клумбами, величезною кількістю квіткових композицій з використанням фігурок казкових персонажів. Воронцовський парк став місцем проведення фестивалів ландшафтного дизайну, і фантазія художників подарувала нове звучання його зоні відпочинку. Тут є все для приємного проведення часу: атракціони та ігрові майданчики для дітей, прокат човнів, можливість покатати дитину на поні, посидіти в кафе.

Якщо ви хочете тиші й самоти, то можна побродити по лісовій частині паркової території, де ростуть вікові дуби, липи і в’язи. Сьогодні Воронцовський парк по праву вважається одним з найкрасивіших в Москві.