Вулиця Кольмаркт

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>
Гламурна, красива вулиця Кольмаркт, сучасної австрійської столиці, колись була місцем, де процвітала торгівля вугіллям. Назва так і перекладається з німецької мови «вугільний ринок». Сьогодні, ця найстаріша вулиця Відня одна з найвідоміших модних вулиць Австрії.

Кольмаркт – це широка вулиця дворцова, одна з найжвавіших вулиць світу, оскільки тут в старовинних будівлях розміщується багато розкішних магазинів найвідоміших брендів. Головною визначною пам’яткою цієї вулиці, є також фонтан, побудований в 1391 році. У процесі реконструкції він повністю збережений у первісному вигляді. Перебуваючи на вулиці Кольмаркт, не можна залишити без уваги її західну сторону, де торці підносяться мідні купола ротонди імператорського палацу Хофбург — Михаэльтракта.

Сучасна вулиця Кольмаркт, це центр фірмових магазинів таких як: Тіффані, Хабан-Бухерер, Картьє, Гуччі, Bulgari, Ролекс, Армані, Шанель, Віттон та інші. Вулиця Кольмарт, ще приваблива, завдяки магазину «Демель», колишньої кондитерської імператорського двору, тут печуть справжні шедеври для любителів солодощів.