Яхт-порт Пуерто Колон

Яхт-порт Пуерто Колон

Яхт-порт Пуерто Колон

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Пуерто Колон – це порт спортивних і прогулянкових суден, розташований в центральній частині курорту Плайя де лас Амерікас. Слово «порт» не повинно викликати у вас негативні асоціації, пов’язані зі всякими страшними баржами і величезними поромами, в Пуерто Колоні вони просто не помістяться.

Це місце призначене для не псують пейзаж і відносно невеликих плавальних засобів, такі стоянки в тутешніх місцях називаються маринами. Щодня звідси відправляються на прекрасні морські прогулянки яхти, катамарани і катери. Дуже зручно те, що пасажирські пороми і вантажні кораблі в акваторію цього невеликого порту зовсім не заходять. Пуерто Колон є самим представницьким місцем на півдні Теренифе, тут часто збираються впливові люди острова.

Якщо ви хочете приємно провести кілька годин на борту яхти, вітрильники, катамарана, або відправитися на риболовлю, тоді неодмінно відвідайте цей міні-порт. Після захоплюючої подорожі ви зможете смачно пообідати в одному з довколишніх ресторанів і відпочити на теплому піщаному пляжі з кришталево чистими прибережними водами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here