Як вибрати квадроцикл


Как выбрать квадроцикл
Чим порадувати улюблене чадо на день народження, або на честь закінчення навчального року? Турботливі батьки шукають подарунок не тільки приємний для дитини, але і такий, щоб він був корисний для розвитку. Якщо час вручення подарунка збігається з початком літа, то хлопчиська точно найбільше порадує якийсь сучасний засіб пересування. Дитячі квадроцикли для будь-якого хлопчиська — ідеальний подарунок! Маючи квадроцикл, ваш син надовго забуде про комп’ютерних стрілялках і більшість свого вільного часу на свіжому повітрі, і це буде активний і корисний для його фізичної форми відпочинок.
Також хочемо вам порекомендувати подробнее на сайте
Повна назва квадроциклів — All Terrain Vehicle (ATV), що перекладається на російську мову, як вседорожное транспортний засіб. Це означає, що на цьому транспортному засобі можна кататися і по лісових стежках, і в парках. Це не тільки радість руху, але і відмінна тренування швидкості реакції, координації рухів. Зрозуміло, щоб квадроцикл приніс вашій родині тільки позитивні емоції, необхідно правильно вибирати його, а потім навчити дитину елементарним правилам безпеки.
Квадроцикл можна купувати «на виріст». Дитина повинна без проблем, легко діставати руками і ногами до всіх важелів і педалей при їзді. Сучасні дитячі квадроцикли поділяють на вікові категорії: від 3 до 5 років, від 6 до 12 років та від 12 до 16. Але як відомо, хлопчаки в одному віці мають різний зріст. Хтось занадто малий, а хтось, навпаки, переріс всіх своїх однолітків. Тому краще всього «приміряти» квадроцикл по зростанню.
Дітям постарше підійдуть чотиритактні моделі квадроциклів. Ці моделі більш економічні, більш тихі. Чотиритактні квадроцикли працюють «як дорослі» — заводяться натисканням кнопки, мають брелок з дистанційним відключенням і навіть сигналізацію. Максимальна швидкість до 50 км/ год, але є і обмежувач швидкості, а також задня передача.
Але, мабуть, найкращим вибором буде електричний квадроцикл. Вони практично безшумні, від них немає ніяких шкідливих для здоров’я вихлопів. Матусі з колясками в парку і сусіди по дачі не будуть обурюватися )) . Заряджаються вони елементарно від електропроводки. Єдина відмінність, яку можна назвати якоюсь мірою плюсом — вони менш потужні в порівнянні з бензиновими.