Як вибрати квадроцикл


Как выбрать квадроцикл
Утилітарний – найпоширеніший тип квадроциклів для їзди по бездоріжжю (ATV (All Terrain Vechicle — засіб для пересування по бездоріжжю). Початкові завдання — це допомога в роботі на фермі або інших господарствах. Багажник може витримувати до 100 кг, а також можливість працювати з причепом, досить великі за розмірами, маючи повний привід, блокування диференціалів, потужний двигун (500-950куб.см) розширений бак палива до 20 л, а деякі моделі навіть мають лебідку, завдяки всьому цю та багатьом іншим характеристикам вони стали дуже популярні за кордоном. Але у нас їх найчастіше застосовують для полювання, риболовлі або туризму, в першу чергу завдяки не малою ціною.
Також хочемо вам порекомендувати подробнее на сайте
Всі його характеристики говорять про одиночної їзді, для задоволення. Не велика вага, високо спритний моток в 500-700 куб. см., енергоємна розвинена підвіска, мінімум деталей в конструкції, низький центр ваги, дискові гальма, ланцюговий привід. Так що, якщо швидкість ваше друге «Я», і ви бажаєте проводити тривалий час на бездоріжжі, то спортивний квадроцикл для вас.
Туристичний – існують для тривалої їзди з туристичними цілями і володіє підвищеним комфортом, що дозволяє підкорять пересічені місцевості та бездоріжжя не відчуваючи незручності. База туристичного квадрика більш довга і широка, як правило має додаткове сидіння для пасажира. Даний тип має в собі краще від спортивного і утилітарно квадроциклів. Потужність від 35л.с до 75 л. с., повний привід, підвіску, часом навіть лебідку, а від спортивного, низьку посадку і обважування. У сукупності все це дає хорошу стабілізацію, керованість і прохідність.
Квадрик повинен бути зручним для вас, що б підходив під ваш зріст, варто звернути увагу на об’єм паливного бака, відстань яке ви проїдете без додаткової заправки, а також можна буде оснастити його додатковим обладнанням для розширення можливостей за вашим бажанням. Якщо ви плануєте їздити вдвох, то спортивний або утилітарний вам не підійде, так як вони не обладнані під другого пасажира, і використовувати для цих цілей спортивний не безпечно, є можливість перекинутися і отримати травми. Тому для таких цілей підійде туристичний, завдяки низькій посадці, витягнутою і широкій базі в гірській місцевості він буде кращим вибором для інших підійде і утилітарний.