Як вибрати сезон на Канарых

Как выбрать сезон на Канарых
Готелі на Канарах різні, так що ви можете вибирати по співвідношенню пропонованих послуг і їх вартості. Екскурсійну програму можна вибрати мінімальної і при бажанні «добрати» прямо на місці. Що стосується островів, то на Тенеріфе і Гран-Канарія вибір дуже широкий, відповідно, і ціни теж можуть виявитися різними. В середньому ж Фуертевентура виявляється найдешевшим островом, Тенеріфе, мабуть, слід за ним, а Гран-Канарія дає найвищі ціни, в основному, через велику кількість європейських туристів.
Також хочемо вам порекомендувати сезон на Канарых
У російських туристів найпопулярніше місце – острів Тенеріфе. Він найбільший, на ньому знаходиться столиця архіпелагу Санта-Крус-де-Тенеріфе. До того ж він знаходиться майже в центрі щодо інших островів, а значить, звідси ви можете потрапити на всі Канарські острови, а де краще відпочивати – вирішите самі. Більшість відпочиваючих вибирають один з двох міст – Коста Адехе або столицю. Транспортна мережа представлена двома аеропортами і відмінною мережею автодоріг, є навіть трамвай. На Тенеріфе воліють їхати ті, для кого відпочинок означає веселощі, шум, нічні карнавали і легке безтурботне проведення часу на пляжі.
Другий за значимістю найкращий відпочинок на Канарських островах – на Гран-Канарія. Тут теж є столиця, вона називається Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія (Канарські острови мають дві столиці). Ситуація тут схожа на Тенеріфе, теж безліч гучних і веселих розваг, бурхливе нічне життя, але наших співвітчизників тут набагато менше. Крім традиційного пляжного відпочинку тут популярні походи, в тому числі велосипедні, гольф, водні види спорту, нарешті, так званий сільський туризм, який дозволяє вам деякий час пожити життям канарського жителя. На південній частині острова ціла серія курортів і розкішний «англійська пляж» майже 3 км завдовжки. На Гран-Канарії безліч пляжів для секс-меншин.
Для тих, хто хоче залишити галасливе Тенеріфе, Канарські острови пропонують відпочинок на одному з самих тихих місць – острові Фуертевентура. Це великий острів, другий за величиною, тут самі великі і довгі піщані пляжі. При цьому він відносно мало освоєний туристами, а в центрі острова і зовсім нікого немає. Сама назва острова, яке можна перевести як «сильний вітер», говорить про головне його розвазі – віндсерфінгу. Тут все ще мало туристів і можна зустріти пустельні пляжі.