Як вибрати телефон


Как выбрать телефон
Більшість телефонів зараз – це смартфони. Вони дозволяють переглядати сторінки в інтернеті, робити фотографії, визначати ваше місце розташування за допомогою GPS, перевіряти електронну пошту, слухати музику, дивитися відео, робити практично все, про що ви тільки можете подумати. І, завдяки магазинах додатків, де можна скачувати різні програми, можливості стають воістину безмежними.
Також хочемо вам порекомендувати новогодняя распродажа электроники
Якщо ви хочете смартфон, але не хочете грабувати для цього банк, є багато інших можливостей. Багато дешевих або середньо цінових смартфонів володіють більшістю тих самих характеристик, що і дорогі апарати, але за нижчою ціною. У них може не бути самого кращого екрану, кращої камери або самого швидкого процесора, але вони можуть робити практично ті ж самі речі.
Які функції мені дійсно потрібні? Не піддавайтеся на ентузіазм продавця в магазині, який радить купити останню новинку з дорогих смартфонів. Вирішіть для себе, що вам дійсно необхідно і без чого можна обійтися – якщо вам потрібно всього лише здійснювати дзвінки, тоді недорогий простий телефон вам цілком підходить, і коштувати все задоволення може не дорожче 500 рублів.
Який розмір екрану мені потрібен? Невеликі екрани простих кишенькових телефонів відмінно підійдуть для дзвінків і текстових повідомлень, тоді як великі екрани роблять легше перегляд сторінок в інтернеті і читання листів. Преміальні смартфони мають екранами з діагоналлю 6 дюймів, що робить їх зручними для перегляду фільмів та ігор, але великі екрани швидше витрачає заряд акумулятора телефону.
Якого стільникового оператора мені вибрати? В залежності від того, як часто і куди ви дзвоните і від потреб користування інтернетом, ви можете вибрати стільникового оператора і тариф, який підходить саме вам: він може включати фіксовану абонентську плату за певну кількість часу розмови, користування інтернетом або текстовими повідомленнями, або оплата стягується тільки за здійснені дзвінки та інші операції. І обов’язково перевірте, що прийом і передача сигналу з вашого стільникового телефону добре працюють саме в тому місці, де ви живете чи часто буваєте.
Замість того, щоб викидати старий телефон у відро для сміття, можна продати на вторинному ринку, перевіривши пропозиції на тематичних інтернет-сайтах. Скоро така можливість з’явиться на сайті Техноконтроль. Якщо ваш старий телефон зламаний, його тим не менше можна продати в спеціалізовані сервісні центри для подальшого ремонту або розбору на запасні частини. Для цього можна скористатися сервісом наших партнерів Easyfіx і розмістити заявку прямо на сайті.