Як вибрати телевізор


Как выбрать телевизор
В рік на ринку електронної техніки з’являються телевізори з новими можливостями і функціями. Такий великий функціонал просто вражає, і ставить у глухий кут будь-якого покупця. Якщо ви вирішили купити телевізор, то варто обдумано підходити до його вибору. Щоб не потрапити в пастку маркетологів і не переплатити зайві гроші, перед покупкою вивчіть деякі поради, як вибрати телевізор.
Рекомендуемо купити телевізор перейовши на новогодняя распродажа электроники по найкращій ціні

Для більшості покупців вирішальним фактором при покупці телевізора є його ціна і діагональ екрана. Від діагоналі, власне, і залежить вартість цієї техніки. Щоб правильно купити для себе телевізор, спочатку варто вирішити, в якому місці він буде стояти, і яка відстань від нього до вас буде. Безпечною для зору вважається ситуація, коли між глядачем і телевізором є відстань, в 3-4 рази більша, ніж діагональ екрану.
Для маленьких приміщень, де телевізор буде близький до вашого погляду, краще купувати моделі з 22-32-дюймовим екраном. Наприклад, зверніть увагу на Телевізор Mirta від онлайн магазину ЖЖУК. Тут пропонуються сучасні моделі з підтримкою Smart TV, ТВ-тюнерами по самим оптимальними цінами. Помірні ціни та висока якість роботи даних телевізорів зроблять вашу покупку вигідною і приємною.

Вибираючи дозвіл екрану телевізора, пам’ятайте, що чим воно вище, тим краще і чіткіше буде висновок картинок. Найпоширенішим залишається формат Full HD (1920×1080), але сьогодні вже багато виробники пропонують моделі з роздільною здатністю 4К (3840×2160) і 5К (5120×2160). Купівля такого телевізора буде відмінною інвестицією в майбутнє, але поки ще існує не так багато контенту під цей формат.

Приміром, відмінний варіант покупки – телевізор Artel , моделі IPS. Це якісний телевізор з підтримкою Smart TV, роздільною здатністю 1920х1080, і набором корисних можливостей. Його вартість приваблює своєю демократичністю, а якість зображення не поступається брендовим аналогам. Чи є сенс переплачувати гроші за бренд та ім’я, якщо можна купити модель з таким же функціоналом набагато дешевше.