Які робити презенти чоловікові на річницю?

8-28-2019

Багато хто вважає, що подарунок обов’язково повинен бути практичним. Це дійсно так, якщо мова йде про день народження або професійне свято. Але якщо це стосується річниці одруження — це зовсім не обов’язково. Весілля — це з’єднання двох люблячих сердець, це сплетіння рідних душ і політ почуттів. Про яку практичність може йти мова, якщо як у пісні водяного»… а мені літати, а мені літати охота!».

Хочемо порекомендувати вибрати на сайті какой подарок подарить мужу на годовщину свадьбы

Вельми оригінальними в цей день будуть саморобні подарунки. Не думайте, що ви нічого не вмієте або у вас не вийде.

Завдяки Інтернету в життя можна втілити практично будь-яку задумку. Представлені відео і фото майстер-класів, покрокові інструкції і набір необхідних деталей.

Так, це може зайняти години і дні. Але це ж чудово-ви подаруєте коханому ще й свій час. Згадайте в чому ви фахівець-кулінар, художник, поет, рукодільниця. Вам знадобляться всі ваші таланти.

Ви можете приготувати як їстівні, так і не їстівні презенти, згідно з символікою річниці (ситцева, скляна, олов’яна, паперова і т. д.) або просто від душі.

Лимонад з фруктами

Що створити для коханого?
Я пропоную вам топ-10 ідей саморобних подарунків чоловікові на будь-яку річницю весілля. Ось що можна створити:

Незвичайний фотоальбом
Фотоальбом. Пропоную нестандартний підхід до складання фотографій. Для створення альбому знадобляться:

обгортковий та веленевий папір;
сумочка для CD дисків;
фотографії (ефектно виглядають чорно — білі).
Етапи виготовлення:

Залежно від кількості осередків в сумці, вирізаємо з обгорткового паперу коло (на два менше ніж осередків). Відсутні 2 кола ми виріжемо з великих фотографій;
На веленевой папері роздруковуємо добрі слова. Це може бути текст ваших шлюбних клятв, слова (невеликий уривок) з улюбленої пісні або пісні вашого першого весільного танцю, добрі фразеологізми про подружнє життя;
Оформляти. Два великих кола з фото вставляємо в першу комірку. Решта заповнюємо колами з обгорткового паперу;
Розміщуємо фото і тексти. Можна чергувати: на одній стороні фото-навпроти текст. Можна розмітити текст і фото в одній комірці. Тут проявіть свою фантазію.
Саму сумочку можна прикрасити бантиками, стрічками, мереживами, стразами і намистинками.