Домой Які робити презенти чоловікові на річницю?

Які робити презенти чоловікові на річницю?

Багато хто вважає, що подарунок обов’язково повинен бути практичним. Це дійсно так, якщо мова йде про день народження або професійне свято. Але якщо це стосується річниці одруження — це зовсім не обов’язково. Весілля — це з’єднання двох люблячих сердець, це сплетіння рідних душ і політ почуттів. Про яку практичність може йти мова, якщо як у пісні водяного»… а мені літати, а мені літати охота!».

Хочемо порекомендувати вибрати на сайті какой подарок подарить мужу на годовщину свадьбы

Вельми оригінальними в цей день будуть саморобні подарунки. Не думайте, що ви нічого не вмієте або у вас не вийде.

Завдяки Інтернету в життя можна втілити практично будь-яку задумку. Представлені відео і фото майстер-класів, покрокові інструкції і набір необхідних деталей.

Так, це може зайняти години і дні. Але це ж чудово-ви подаруєте коханому ще й свій час. Згадайте в чому ви фахівець-кулінар, художник, поет, рукодільниця. Вам знадобляться всі ваші таланти.

Ви можете приготувати як їстівні, так і не їстівні презенти, згідно з символікою річниці (ситцева, скляна, олов’яна, паперова і т. д.) або просто від душі.

Лимонад з фруктами

Що створити для коханого?
Я пропоную вам топ-10 ідей саморобних подарунків чоловікові на будь-яку річницю весілля. Ось що можна створити:

Незвичайний фотоальбом
Фотоальбом. Пропоную нестандартний підхід до складання фотографій. Для створення альбому знадобляться:

обгортковий та веленевий папір;
сумочка для CD дисків;
фотографії (ефектно виглядають чорно — білі).
Етапи виготовлення:

Залежно від кількості осередків в сумці, вирізаємо з обгорткового паперу коло (на два менше ніж осередків). Відсутні 2 кола ми виріжемо з великих фотографій;
На веленевой папері роздруковуємо добрі слова. Це може бути текст ваших шлюбних клятв, слова (невеликий уривок) з улюбленої пісні або пісні вашого першого весільного танцю, добрі фразеологізми про подружнє життя;
Оформляти. Два великих кола з фото вставляємо в першу комірку. Решта заповнюємо колами з обгорткового паперу;
Розміщуємо фото і тексти. Можна чергувати: на одній стороні фото-навпроти текст. Можна розмітити текст і фото в одній комірці. Тут проявіть свою фантазію.
Саму сумочку можна прикрасити бантиками, стрічками, мереживами, стразами і намистинками.