Залізничний вокзал

Залізничний вокзал

Залізничний вокзал

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Залізнична станція “Уфа” є одним з найважливіших транспортних вузлів Куйбишевської залізниці і поєднує регіон з найбільшими містами Росії. Щодня звідси відправляються в різні регіони нашої неосяжної країни десятки і навіть сотні поїздів. У 1885 році було затверджено проект першої залізниці, яка повинна була з’єднати Самару, Уфу, Златоуст, Челябінськ і Єкатеринбург. У 1888 році завершилося будівництво залізничного мосту через річку Білу. Так почалася залізнична історія Уфи.

Залізничний вокзал в Уфі за довгу історію свого існування пережив безліч подій. Незважаючи на те, що він весь час залишався на одному і тому ж місці, в різні роки кілька будівель змінювали один одного. Урочиста закладка першого будівлі вокзалу і інших споруд відбулася в 1886 році. Найперше будівлю було тимчасовим і було побудовано з дерева. Нове кам’яна будівля з’явилася в 1888 році. Воно було спроектовано Ф. Ессен і виконано в еклектичному стилі.

Побудована в кінці XIX століття, будівля вокзалу простояло до 1960-х років і було знесено у зв’язку з необхідністю будівництва нового будинку. Незважаючи на те, що прилегла територія цілком дозволяла сусідити двох будівель, було прийнято рішення про знесення. Автором проекту нового вокзалу став архітектор К. Готліб. Будівництво завершилося в 1970 році, тоді ж відбулося відкриття вокзалу.