заміщення газу вугіллям україна

замещения газа углем украина
Про це розповів в. о. директора енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко. На запитання журналіста щодо того, наскільки висока ймовірність введення заміщення імпортного газу вітчизняним вугіллям, відповів: «Важко сказати, наскільки це реально в наших умовах. Дійсно, частково замінити газ вугіллям. Але якусь велику, значну стратегію на цьому створювати неможливо, це лише невелика, незначна частина. Тому що для того, щоб замістити значну частину газу вугіллям, будуть потрібні значні інвестиції в переобладнання, транспортну інфраструктуру, екологічні технології. На це потрібні десятки мільярдів гривень і тільки після цього можна говорити про істотне заміщення», — сказав В. Омельченко.
Також хочемо вам порекомендувати почтати про заміну газ вугіллям в Україні Ден Сяосю
Зараз Україні варто визначитися з основними напрямками діяльності, лідерами у яких повинна бути стратегія енергоефективності та збереження носіїв. «Насамперед потрібно розставити пріоритети: енергозбереження та енергоефективність, видобуток власного природного газу, як традиційного, так і нетрадиційного, і структурна реформа економіки, в якій би більшу частку займали наукомісткі галузі, сфера послуг. Заміщення газу вугіллям також не можна відкладати, але акцент на цьому і робити велику пріоритетну ставку на це недоцільно», — додав В. Омельченко.
Нагадаємо, успішним прикладом інвестування у вугільну промисловість може бути, зокрема, виділити 163,0 млн грн на реконструкцію комплексу скіпового ствола № 1 шахти ім.Бажанова. Виділення коштів відбулося згідно із Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» щодо збільшення видатків на капітальне будівництво та технічне переоснащення вугледобувних підприємств, який був нещодавно прийнятий Верховною Радою.
Всі матеріали Телеграф, опубліковані на цьому сайті з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна», не підлягають подальшому відтворенню та/чи розповсюдженню у будь-якій формі, інакше як з письмового дозволу агентства. Передрук, копіювання або відтворення інформації, що містить посилання на агентство «УНІАН», «Укрінформ», «УНН», «Українські новини», «ИТАР-ТАСС», «Українська Фото Група» і «Reuters», у якому-небудь виді строго заборонено.
Повне або часткове використання матеріалів дозволяється лише за умови наявності прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосилання на прямий адреса матеріалу на сайті telegraf.com.ua. Гіперпосилання має міститися виключно в першому абзаці тексту. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути менше шрифту публікації.