Замок Старий Двір

Замок Старий Двір

Замок Старий Двір

Замок Старий Двір

Alter Hof, що в перекладі означає Старий Двір – найстаріша будівля в центрі Мюнхена, імовірно зведено воно було в XII столітті. В замку Старого Двору у свій час знаходилася резиденція герцога Генріха Лева.

Будови служили не просто житлом для герцога, його сім’ї і придворних, це була повноцінна фортеця, метою якої був захист від ворогів. Замок складається з п’яти крил: Лоренцишток, Бургшток, Брунненшток, Цвингершток, Пфистершток.

За свою багатовікову історію Старий Двір пережив не мало перебудов і реконструкцій. Після Другої Світової Війни замок був повністю зруйнований, але в 1950 році його відновили за старими кресленнями.

Всі споруди будівлі досить компактно розташовані, тому комплекс можна назвати величезним. Велике враження справляє Мавпяча вежа. За легендою, яка живе у палаці мавпа вкрала сплячого Людвіга IV і потягла його на цю вежу.

На вуличках старого двору зустрічаються будиночки, розписані сценками з життя баварських жителів у національних костюмах, красивими орнаментами, схожими на кладку. Багато тут і затишних ресторанчиків, кафе, магазинів антикваріату, бутиків. Район хоч і невеликий, але престижний.