Галерея канделябрів

Галерея канделябрів

Галерея канделябрів

Галерея канделябрів

Ватиканська Галерея канделябрів являє собою восьмідесятіметровий «коридор», умовно поділений на шість відсіків. Всі відсіки виконані з різнобарвного мармуру і розділені арками, що мають основу з чудових колон, стилізованих під старовину. В кінці дев’ятнадцятого століття склепіння арок Галереї були прикрашені дивовижними розписами відомих художників Д. Торті і Л. Зайтца.

Само собою зрозуміло, в цій Галереї дбайливо зберігаються стародавні канделябри, виконані різними талановитими майстрами з Отриколи, які працювали з мармуром у другому столітті. Всі вони відрізняються неперевершеною красою. Крім старовинних канделябрів в Галереї представлені й інші, не менш цікаві експонати. Це будівля наповнене пам’ятками класичного мистецтва, такими як стародавні саркофаги, створені ще в елліністичний період.

Здебільшого, всі скульптури є римськими копіями з бронзових грецьких оригіналів, які до нас не дійшли, і саме за цими копіями ми можемо судити про велич і високому розвитку давньогрецького мистецтва.

Стрункі ряди статуй чудово доповнюють фрагменти барвистих фресок, з присутніми на них міфологічними персонажами, а також стародавні вази, кожна з яких унікальна в силу свого солідного віку» і висококласної техніки виконання.