Храм Ганеша

Храм Ганеша

Храм Ганеша

Храм Ганеша

Храм Ганеша вважається однією з головних святинь Індії. Він розташований недалеко від села Реді. Це місце шанують місцеві жителі і віруючі, які приїжджають сюди з усіх куточків планети.

Храм Ганеша має досить цікаву історію. За легендою, 18 квітня 1976 року на місці, де зараз знаходиться храм, припаркував машину і заснув водій вантажівки. Уві сні чоловікові з’явився бог Ганеша, який сказав йому копати на цьому місці. Він виявився вірним і беззастережно виконав прохання святого. На здивування місцевих жителів, чоловік знайшов дворучний ідол Ганеша, виготовлений із цільного каменю. Це сталося 1 травня 1976 року.

Після цієї знаменної події рада села вирішив спорудити на цьому місці храм, присвячений богу Ганеша. Через кілька днів, жителі розкопали ще один священний предмет — фігуру щури, яка вважається в Індії їздовою твариною бога Ганеша. Пізніше кам’яну статую бога відреставрували і перефарбували.

Біля храму розташовані торгові намети, в яких туристи можуть придбати невеликі набори з кокоса, бананів і квітки. Зазвичай їх використовують як підношення бога Ганеша.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here