Історичний центр Флоренції

Історичний центр Флоренції

Історичний центр Флоренції

Історичний центр Флоренції

Історичний центр Флоренції є результатом багатовікового культурного та економічного розвитку міста в епоху Відродження. Приголомшлива творча активність флорентійських майстрів тих часів подарувала світові чудові художні та архітектурні пам’ятки.

Собор Санта-Марія дель Фьоре – прекрасний зразок епохи Ренесансу, домінуючий в архітектурному ансамблі міста. В його оздобленні є багато творів мистецтва, які прославляють великих флорентійських чоловіків. Особливо примітно фресковий зображення поета Данте Аліг’єрі, творця безсмертної «Божественної комедії».

Палаццо Веккьо – вражаюче творіння романтичної епохи, яке виконувало оборонну функцію. В даний час споруда використовується в якості ратуші, в його інтер’єрах зберігаються геніальні твори ренесансного мистецтва.

Галерея Уффіці, розташована в історичному центрі Флоренції, є найстарішим художнім музеєм у світі. Тут зберігається значна колекція шедеврів живопису і скульптури, виконаних видатними майстрами епохи Відродження.

Привертає увагу Міст Понте-Веккьо XIV століття, витримав землетрусу, повені війни і чудово зберігся до теперішнього часу.