Історико-архітектурний комплекс «Великий Пітіунт»

Історико-архітектурний комплекс «Великий Пітіунт»

Історико-архітектурний комплекс «Великий Пітіунт»

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Історія заповідника «Великий Пітіунт» починається ще з часів Стародавньої Греції, коли на території сучасної Абхазії греки спорудили красивий античне місто з назвою Пітіунт.
Тому сьогодні Піцунда – це не тільки найбільш популярний в Абхазії курорт, але й місто з вражаючим історичним минулим, відомий саме завдяки цьому історико-архітектурному комплексу в своєму центрі.

Тільки в 1991 році було вирішено створити Державний заповідник «Великий Пітіунт», щоб зберегти унікальний місто II–VI століть з оригінальними римськими лазнями, казарменными будівлями, палацом командувача легіоном, колодязем і красивим храмовим комплексом, створеним у IV–XIX століттях. Весь національний парк-заповідник знаходиться за величезною кам’яною стіною Х століття, товщиною 1,5 метри, яка простягається на довжину 550 метрів і підноситься над комплексом на висоту 9 метрів.

На сьогоднішній день заповідник «Великий Пітіунт» захоплює всіх своїх відвідувачів істинним величчю і непідробною красою, яку несуть в собі його мальовничі стіни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here