Кисловодський парк

Кисловодський парк

Кисловодський парк

Кисловодський парк

Кисловодський парк був заснований в 1823 році за наказом генерала А. П. Єрмолова. Розташований він у місті Кисловодську. Його площа становить близько 1400 га. У парку можна побачити більше 286 видів різних дерев і чагарників. Зелені насадження разом з джерелами мінеральних вод добре сприяють відновленню здоров’я людей.

Кисловодський парк красивий і завжди викликає захоплення приїжджих. Тут розташовані корпуси сучасних здравниць. Повітря ньому чисте і свіже, милують око незвичні й неповторні куточки природи, штучні споруди, алеї тополь, галявини, розарії. У Кисловодськом парку добре ростуть берези, сосни, ялини, тополі, дуби, кедри, каштани, японська софора, коркове дерево. У Кисловодськом парку росте понад 1000 різновидів рослин.

Однією з визначних пам’яток Кисловодского парку є сосновий гай, тут є камені з піщанику, що називаються » Червоними каменями. Якщо йти за Джинальскому хребту, то можна побачити Сірі камені незвичайної форми. У Кисловодськом парку також є Сині камені, називають їх так завдяки блакитним серпанку, яка завжди огортає скелі.