Королівський сад

Королівський сад

Королівський сад

Королівський сад

Королівський сад знаходиться в місті Прага – столиця Чехії. Він був розбитий в районі Празького граду, за наказом короля Фердинанда I, в 1534 році. Сад у стилі Ренесанс зайняв площу 3.6 гектара, на якій в Середні століття знаходилися великі королівські виноградники. Від Празького граду Королівський сад відділений Оленячим яром.

Саме у Королівському саду були розведені, а потім розсаджені по усьому місту, нетипові для Середньої Європи каштани, клени та ліщини. Раніше на території саду перебували розплідник з фазанами, ставок,в якому розводили рідкісні види риб, і вольєр для хижаків. В саду росли екзотичні та декоративні дерева, кущі,серед яких можна було побачити інжир, цитрусові, фігові дерева, кедри і безліч сортів тюльпанів.

Відвідувачі саду цінують це місце за чисте повітря. в саду діє заборона на куріння, і прекрасні пейзажі. Також на території парку можна побачити кілька цікавих архітектурних об’єктів, серед яких варто відзначити літній палац королеви Анни, побудований у 1538-1565 роках, віллу Едуарда Бенеша, Пороховий міст через Оленячий яр.

В даний час територія саду складається з декількох окремих зон, які створювалися у різні століття в різних стилях.Особливою прикрасою Королівського саду є «Співаючий фонтан», в якому під впливом падаючої води бронзові елементи видають мелодійні звуки.