Лагуна

Лагуна

Лагуна

Лагуна

Узбережжя Червоного моря – це те, що зробило Ейлат таким популярним у всьому світі. Прекрасні пляжі тут тягнуться вздовж моря на 12 кілометрів, утворюючи напівкруглу лагуну, і радують туристів як чистим пісочком, так і кораловими рифами.

Всі красноморское узбережжі Ейлатського затоки можна розділити на дві частини: південну – від пляжу готелю «Принцеса Ейлат» до пляжу Кисуски Спорт, і північну – вона знаходиться в міській межі.
Уздовж південної частини тягнеться кораловий риф. Берег тут кам’янистий, вода чиста. Для занурень потрібно їхати саме на один з цих пляжів. Вчені нарахували в цих місцях до 150 видів різноманітних коралів, і це дуже схоже на правду. Біля рифів – міріади риб, неймовірних яскравих забарвлень і химерних форм. Вважається, що в Північній півкулі немає більш сприятливих умов для занять дайвінгом. Але і з звичайною маскою плавати над кораловими садами надзвичайно цікаво – риф підходить прямо до берега, тому спеціальне спорядження не потрібно.

На північному відрізку узбережжя знаходяться добре обладнані пляжі готелів. До речі, всі вони відкриті і безкоштовні. Якщо захочете відпочивати більш комфортно, то можна на будь-якому з них взяти в оренду лежак за досить помірну ціну і користуватися їм до “закриття” пляжу, тобто годин до 5 вечора. Після цього вам доведеться перелягти на рушник, прямо на пісочок, благо пляжі в цій частині узбережжя піщані. А після заходу сонця відкриються двері нічних клубів, караоке-барів, кафе і ресторанів. Загалом, нудьгувати не доведеться.