Лівий берег Дону

Лівий берег Дону

Лівий берег Дону

Лівий берег Дону

Лівий берег Дону, або як його називають місцеві жителі, Левбердон, є улюбленим місцем ростовчан, які часто приїжджають сюди на вихідні добре розважитись та приємно відпочити.

Левбердон територіально вважається Кіровським районом Ростова-на-Дону. Його протяжність вздовж берега становить близько 30 км. Велика частина узбережжя віддана під бари, нічні клуби, ресторани, пляжі і туристичні бази відпочинку.

Жителі міста цей район Ростова сприймають, як місце для гарного відпочинку на свіжому повітрі, можливість покупатися в річці, поїсти шашликів, одним словом гарно провести час. У теплу пору року він манить до себе всіх, кому хочеться на час вирватися із задушливого, запорошеного і міста.

Безліч ресторанів Левбердона виконані в самих різних стилях. У них зможуть запропонувати страви з усіх куточків планети. Часто ввечері на березі лунають звуки живої музики. Влітку для приїжджих на березі працюють численні відкриті майданчики.

Але, Лівий берег Дону не тільки місце для розваг, по всій країні він відомий, як рекреаційний комплекс з мальовничим пейзажем багатою рослинністю і різними видами тварин.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here