Музей на ВДНГ СРСР

Музей на ВДНГ СРСР

Музей на ВДНГ СРСР

Музей на ВДНГ СРСР

Музей СРСР на ВДНГ розташувався у другому павільйоні ВДНГ. У музеї можна подивитися на предмети, що увійшли в наш побут в часи Радянського Союзу, згадати забуті речі і колишній вигляд знайомих повсякденних предметів.

Деякі експонати музею нагадують про офіційне минулому нашої країни – наприклад, численні портрети Ст. Леніна, бюсти В. Сталіна і К. Ворошилова, агітаційні листівки різного часу. Однак не варто забувати, що сьогодні творці музею можуть і іронічно подивитися на історію – наприклад, в одній з кімнат відвідувачів зустріне мавзолейний Ленін, який при наближенні починає активно дихати.

Музей СРСР покликаний нагадати про побут того часу – в одному із залів відтворена типова обстановка квартири кінця шістдесятих – посуд, бляшані банки для круп, шпалери того часу, гітара в кутку, громіздкий програвач – раритет, і, звичайно, іграшки, на яких виросли мільйони громадян країни. Тут же можна пограти на ігрових автоматах або спробувати подзвонити одному з телефонної будки, яка давно зникла з наших вулиць.