Національний парк Ігуасу

Національний парк Ігуасу

Національний парк Ігуасу

Національний парк Ігуасу

Воістину захоплююче видовище відкривається перед тим, хто потрапив у Національний парк Ігуасу. Густі джунглі, як ніби зійшли зі сторінок книг Редъярда Кіплінга, змінюються каскадами водоспадів, яких у парку налічується 275. Його територія займає 67 тисяч гектар і разом зі своїм бразильським однойменною сусідом, розташованому на протилежному березі річки Ігуасу, вважається об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Парк Ігуасу заснований в 1934 році. Таким чином керівництво Аргентини хотіло зберегти одне з чудових місць планети — водоспаду Ігуасу. Тільки уявіть: у глибині субтропічних лісів ховається величезний водоспад, його шум можна порівняти з кількома одночасно злітають літаками. Потоки води падають вниз з 80-метрової висоти, розлітаючись у сторони мільйонами бризок. Водоспад розтягнувся майже на три кілометри. Це унікальне природне явище не могло залишитися без своєї особливої, трохи чарівної історії. За легендою, водоспад Ігуасу створив Всевишній. Він хотів взяти в дружини одну аборигенку, але вона була норовливої і втекла від нареченого по річці на каное. Бог розгнівався і «розрубав» річку на дві частини.

Безумовно, водоспад Ігуасу — найяскравіша пам’ятка парку. Тим не менш на його території ще можна знайти багато всього цікавого. Тут водяться 70 видів ссавців і більше 400 видів птахів та 40 видів рептилій. На квітах і деревах живуть сотні метеликів, в тому числі і дуже рідкісні. Серед тварин парку, найпоширенішими вважаються ягуар, олені-мазамы, тапір, оцелот, гігантський мурахоїд, пума і інші.
Повітря розрізають стрижі і колібрі.

Парк пронизаний безліччю стежок, мостів, спеціальних майданчиків, які дають можливість насолодитися поблизу незабутніми водоспадами. Дістатися до пішохідних маршрутів можна на маленьких экопоездах, що стартують у входу в парк.