Навалищенское ущелині

Навалищенское ущелині

Навалищенское ущелині

Навалищенское ущелині

Навалищенское ущелина – це прекрасне місце для того, щоб відпочити від міської суєти. Воно розташоване в околицях селища Хоста і користується величезною популярністю у місцевих жителів та гостей Сочі.

Гірська річка Хоста вимила чудове ущелині серед мальовничих скель. Воно покрито деревами самшиту і тиса, які виростають тут протягом мільйонів років. Відмінно доповнюють тутешню екзотику непрохідні ліани. Під ногами килимом стелиться гарний м’який мох. Щебетання птахів, разносящееся над ущелиною, пестить слух. Тут досить волого і сиро, тому навіть у спекотні літні дні тут панує приємна прохолода.

Довжина Навалишенского ущелини становить близько 1500 метрів. Тут є невелике озеро, діаметр якого становить 13 метрів, а глибина – 4,5 метра. Ви зможете побачити чотириметровий водоспад, якщо пропливете по Навалищенскому каньйону близько 700 метрів. Його сила і краса моментально заспокоюють душу і зачаровують погляд.

Для зручності відпочиваючих і туристів були встановлені лавки, столики та мангали прямо на березі річки. Тут ви зможете підсмажити шашлик і відмінно відпочити на природі. Також до ваших послуг надається баня, більярд, теніс і тир.