Нижневолжская набережна

Нижневолжская набережна

Нижневолжская набережна

Нижневолжская набережна

Самим улюбленим місцем для відпочинку городян і туристів, є прекрасна Нижневолжская набережна. Свій початок набережна бере від Канавинского мосту і тягнеться до Гребного каналу. Найцікавіша її частина розташовується біля підніжжя пагорба, на якому стоїть величний Кремль.

Гордістю всього міста вважається Чкаловська сходи – дивовижна споруда, що знаходиться на набережній, відкриваючи чудову панораму на лівий берег Волги. На самому початку сходів встановлено пам’ятник видатному льотчику В. П. Чкалову. Сходи виконана у вигляді вісімки, яка спускається по схилу і є сполучною ланкою між верхньою частиною міста і безпосередньо самої набережної.

Біля підніжжя Чкаловської сходи, на постаменті встановлено пам’ятник річковикам і морякам Волзької військової флотилії – катер «Герой». Катер брав участь у бойових діях під час Великої вітчизняної та Громадянської воєн.

Прогулюючись по набережній, варто звернути увагу на красиві ковані ліхтарі і фігурне бетонну огорожу. Створюється враження, що знаходишся на набережній Севастополя, а за огорожею безкрає море.