Палац уряду Каталонії

Палац уряду Каталонії

Палац уряду Каталонії

Палац уряду Каталонії

Палац уряду, званий місцевими жителями Палау де ла Генералітету – це історична будівля в Барселоні. Це один з небагатьох будинків середньовічного походження в Європі, який до цих пір використовується за його первісним задумом.

Палац уряду розташований в районі Киутат Велла як раз на кордоні Каррер дель Бисбе, Каррер де Сант Північ і Каррер де Сен-Оноре.Головний фасад будинку виходить на площу де Сан-Жауме – якраз через дорогу від мерії Барселони.

Вже збудована будівля було придбано в 1400 році тодішнім правителем цього регіону Альфонсом де Тоусом. На той час будинок стояв посеред єврейського кварталу. У 1416 році будівлю було перебудовано і збільшено, а в 1434 році до нього була добудована каплиця Святого Георгія.

У 1596 році під керівництвом Пера Блаи був видозмінений головний фасад будівлі – його прикрасили декоративними елементами, характерними для стилю Ренесанс стилі. Через деякий час поруч з палацом було викуплено кілька будинків, які приєднали до основної будівлі уряду. З того часу будова більше не видозмінювався.