Парк Німфенбург

Парк Німфенбург

Парк Німфенбург

Парк Німфенбург

Найкрасивіше і популярне місце в Мюнхені це, звичайно ж, Німфенбург з палацом і парком. Пейзажний парк можна порівняти з парками Версаля і передмістями Санкт-Петербурга. Тут можна познайомитися з європейськими шедеврами архітектури епохи бароко і рококо.

Причиною такої грандіозної споруди було обумовлено необхідністю не поступатися у величі іншим європейським державам, адже Баварія була одним з найбільших і найбагатших держав Європи.

У парку розташовані невеликі палаци, так звані павільйони, задумані як центри відповідних їм частин парку. Пагоденбург в той час був чайним павільйоном, внутрішній дизайн виконаний в китайському стилі. Зал на першому поверсі викладений двома тисячами голландськими фаянсовими плитками із зображеннями пейзажів та різних сцен, причому жодне зображення не повторюється!

Банний будиночок Баденбург був першим у Європі, з часів римлян, закритим приміщенням з опалювальним басейном. Келія Магдалини являє собою одноповерхова прямокутна будівля і використовувалося для того, щоб курфюрст міг сховатися від «світу». Навпаки келії зведений розважальний і мисливський палац Амаліенбург. Курфюрст Карл Альбрехт побудував його для своєї дружини Марії Амалії, пристрасного мисливця.

Палацовий парк також прикрашають безліч штучних каналів і ставків. Лебедів тут досить багато і вони відчувають себе цілком привільно. За палацом також є ще один ставок з фонтаном, а з боків алей стоять статуї античних богів. Інша частина парку перетворена в раніше модний англійський пейзажний парк. Звивисті доріжки, розташовані між долинами і пологими схилами, озера з різними береговими зонами створюють враження чистого ідеалу природи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here