Площа де Феррарі

Площа де Феррарі

Площа де Феррарі

Площа де Феррарі

Площа де Феррарі – головна площа Генуї, центр міської та туристичного життя. Названа в 1887 році по імені банкіра і мецената Рафаеля де Феррарі, вона стоїть в оточенні численних архітектурних та історичних пам’яток. На площу ведуть всі транспортні маршрути міста, тут проводяться свята, маніфестації та народні гуляння.

Площа де Феррарі – це місце зустрічі різних епох і стилів, місце, яке може повідати про історію міста багато цікавих фактів. Звернений фасадом до площі палац дожів – прекрасний пам’ятник італійської готики — перенесе нас в середньовіччі. Це будівля з моменту своєї споруди служило резиденцією глав республіки – дожів. Сьогодні це музей, що розповідає багаторічну історію правителів міста.

Будівля Лігурійській академії витончених мистецтв занурить нас у початок XIX століття. Побудована в 1825 році воно стало місцем навчання багатьох відомих художників. Тут в числі інших готували неперевершених майстрів генуезької філіграні.

І, як урочиста точка, центр площі вінчає чудовий фонтан, який працює цілий рік. Численні струмені води, спрямовані до його середини, створюють постамент для потужного водяного стовпа, що піднімається на кілька десятків метрів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here