Потсдамський сад

Потсдамський сад

Потсдамський сад

Потсдамський сад

Столиця федерального округу Бранденбург – Потсдам, всім відома, насамперед, як старовинна резиденція прусських королів, яка славилася своїми парками і палацами. Потсдам є свідком великої історії Пруссії, охороняючи як страж спадщина монархів Фрідріха I і Фрідріха Великого, а також старовинні традиції, науку і мистецтво.

Тут розташовуються пам’ятки ландшафтного мистецтва світового значення, включені в списки ЮНЕСКО ще в 90-х роках. Близько трьохсот років тому невеликий гарнізонне містечко став перетворюватися в одну з найкрасивіших королівських резиденцій Європи. Загальна площа Потсдамського культурного ландшафту включає близько 500 гектарів парків, на її території розташовано 150 історичних пам’яток, які виникли в період з 1730 по 1916 року.

В ландшафтний заповідник входять палацово-паркові ансамблі Сан-Сусі, Новий сад, Бабельсберг, Глініке, Павичеве острів, парк Сакров і Линштедт. Всі ці пам’ятні місця розташовані в одній географічній зоні, біля озер. Щоб відвідати їх, вам не доведеться бігати з одного кінця міста в інший,адже парки і сади розташовані неподалік один від одного.