Що таке українська національна ідея

Что такое украинская национальная идея
Все це не тільки не сприяє побудові сильної консолідованої держави, але і ставить під сумнів саме наявність державної незалежності. Не сприяє консолідації суспільства і конфесійний поділ, коли церковні ієрархи, разобщившись не так в канонічному, як в адміністративному плані, ведуть між собою боротьбу за паству. Все це історично густо замішане на русофільство, так і на русофобії. Але логіка історичного процесу не дозволила їм перемогти. І тут потрібен реалістичний баланс між національною індивідуальністю і національним колективізмом. Тобто по суті є євразійською країною. І тут знову слід згадати необхідність розумного балансу між індивідуальним існуванням країни і колективними впливами сусідніх держав. Такий варіант міг би задовольнити, хоча б тимчасово, світові протиборчі сили. Тобто – стати міцним, самодостатньою державою, посередником між сильними світу цього. Запорукою цього має стати фелерализация як фактор виконання безальтернативних, на думку світового співтовариства, Мінських угод. Тут можуть прозвучати обвинувачення в сепаратизмі. І всі вони скопом у своєму протистоянні забувають про тяжке становище народних мас. Така ситуація може призвести до розколу країни і торжества того ж махрового сепаратизму.
Також хочемо вам порекомендувати http://natsionalnaideia.com
Основою для зовнішнього та внутрішнього встановлення розумних противаг повинна стати справжня Конституційна реформа, яку слід провести на основі всенародного референдуму. І тут теж потрібен баланс між парламентською колективізмом і президентських індивідуалізмом. Без законодавчого , чіткого визначення функцій та повноважень тут не обійтися. Президент (або гетьман) повинен стати чимось на кшталт англійської королеви, яка панує, але не править».
В політичному та економічному аспектах повинен царювати державний прагматизм. Те, що вигідно державі і народу, то прийнятно. Так повинно бути і в зовнішній, і у внутрішній політиці. Найважливішим моментом є так само впорядкування законодавства у відповідність з Конституцією та встановлення суворої законності. Скажу різко, криза зайшла так далеко, що корупцію та іншу злочинність слід «випалювати розпеченим залізом». Визначити раз і надовго своє місце під сонцем. Про це говорить Віктор Медведчук, лідер Всеукраїнського громадського руху . Про це повинні думати і говорити, в ім’я цього повинні докладати спільні зусилля, але на основі Конституції і законів, всі чесні люди країни. І її слід зберегти у що б то не стало.