Сінної міст

Місце ще ніхто не фотографував, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Архітектура, пам’ятники
>
Сінної міст перекинутий через канал Грибоєдова в Адміралтейському районі Санкт-Петербурга і призначений для з’єднання двох островів: Казанського і Спаського, з’єднуючи навпаки Сінній площі дві набережні каналу.
Станція метро «Садова» розташована ближче всіх інших. Міст був названий так, тому що розташований поруч з Сінною площею.
Сінної міст побудували у 1931 році, зробивши його пішохідним однопролетным мостом-теплопровід. Крім того, міст ґрунтувався на дерев’яних палях-опорах і балкової пролітної конструкції з дерева по три нитки прогонів, кожен по три бруска. Теплофікаційні трубомы розташовувалися в отворах.
У 1952 році міст досяг аварійного стану прольотів і його змушені були перебудувати, використовуючи проект інженера Баженова, де в ролі опор виступили стіни набережної.
Витончене обрис головних зварних балок, вміщуючих між собою теплофікаційні труби, підкреслює унікальність задуму моста і його конструкції. Огородження виконані в простому малюнку, а з кожного закінчення мосту спускаються пологі сходи.