Сірководневі джерела

Сірководневі джерела

Сірководневі джерела

Сірководневі джерела

Сірководневі джерела – найвідоміші лікувальні джерела Абхазії. В 1940 році, в районі Нового Афона, в селі Приморському, в результаті буріння було виведено на поверхню декілька джерел мінеральної води. На місці одного з природних джерел побудована невелика лікарня.

Це невеликий критий оздоровчий комплекс, який включає в себе бруду, сірководневі ванни, масажне відділення та кафе. Поруч з нею знаходиться гірська річка та невеличкий водоспад. В цьому мальовничому місці лікувальні процедури проходять в природних умовах практично під відкритим небом.Лікарня має в своєму розпорядженні трьома сірководневими басейнами. Один басейн — розрахований на групу від 10 до 15 чоловік, і дві ванни поменше — розраховані на 6 осіб. Також встановлені сірководневі гарячі душі. Кожна ванна викладена з великого морського каменю, перебуває під спільним навісом.

Сірководневі джерела дуже корисні для здоров’я. Сюди приїжджають люди з захворюваннями органів травлення, серцево-судинної системи, захворювання опорно-рухового апарату, нервової системи, шкірних хвороб, захворювань сечостатевої системи у жінок, зміцнює корінну систему волосся.Сірководневі джерела та лікувальна глина — прекрасні засоби оздоровлення і омолодження. Відвідування термальних ванн – це не тільки корисно, але й приємно, тому їх із радістю відвідують як молодь, так і люди у віці.