Станція метро Балтійська

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!

Це місце відноситься до категорії

Станція «Балтійська» знаходиться на Кіровсько-Виборзькій лінії метрополітену Санкт-Петербурга, між «Нарвської» і «Технологічним інститутом». Відкриття станції відбулося в 1955 році. Свою назву вона отримала завдяки розташуванню поблизу Балтійського вокзалу.

З 2011 року станція складається в Єдиному державному реєстрі об’єктів культурної спадщини.

Наземний павільйон станції прибудований до флигелю Балтійського вокзалу, шестиколонний портик-лоджія виходить на привокзальну площу. Тут розміщені 5 барельєфів з портретами знаменитих російських адміралів: Ф. Ф. Ушакова, М. П. Лазарєва, В. А. Корнілова, П. С. Нахімова, С. О. Макарова.

«Балтійська» є колоною станцією глибокого (до 40 метрів) закладення. Вона оформлена на тему слави СРСР як великої морської держави. Підземний зал облицьований блакитно-сірим мармуром, що нагадує суворі води Балтики. Склепіння стелі облямовують 2 зигзагоподібні блакитні стрічки, ніби надутий парус. На декоративних решітках колійних стін зображені якоря. Стіна підземного залу прикрашена мозаїчним панно з зображенням сцени штурму Зимового палацу з «Авророю» на задньому плані.