Висотка на Кудринській площі

Висотка на Кудринській площі

Висотка на Кудринській площі

Висотка на Кудринській площі

Висотка на Кудринській площі або площі Повстання, як вона називалася в період з 1925 по 1992 роки, була зведена в 1948-1954 роках за проектом архітекторів М. В. Посохина і А. А. Мндоянца, за участю конструктора М. Н. Vohomskogo.
Будова складається з декількох корпусів: центрального 24-х поверхового – його висота з вежею та шпилями 156 метрів; і бічних корпусів з 18 житлових поверхів кожен. Ці корпуси з’єднуються в єдиний структурний масив, який стоїть на загальному цокольному поверсі. Всього у висотці трохи більше 450 квартир.
Спочатку на першому та цокольному поверхах розташовувалися магазини і кінотеатр «Полум’я», які в наш час вже не працюють, підземні гаражі знаходяться в підвальному приміщенні. Пізніше більша частина цоколя була перетворена в приміщення казино, на місці якого сьогодні розміщується боулінг-клуб.
Під час будівництва багатоповерхівки було задумано, щоб підвали будови плавно переходили в систему підземних споруд і бомбосховище, які виходять далеко за територію надземної частини будинку.