Як вибрати органічну косметику


Как выбрать etamine du lys
Привіт! Привіт, мої найкрасивіші! Зазвичай я розповідала вам про декоративну косметику для обличчя. Але сьогодні я не надовго залишу свою улюблену рубрику і нарешті покажу вам кошти, які допомагають у підтримці чистоти в моєму будинку. Знайомтеся, це екологічні миючі та чистячі засоби від Etamine du Lys: екологічний гель для туалетів Etamine du Lys Сосна, екологічний засіб для миття посуду Etamine du Ly Флердоранж і екологічна рідина для прання Etamine du Lys Алеппське мило.

Також хочемо вам порекомендувати купити органічну косметику для Вашого будинку на сайті etamine du lys по найкращій ціні

Очікування: Екологічний гель для туалетів Etamine du Lys Сосна . 100% безпечний нешкідливий засіб для видалення вапняного нальоту, очищення і дезінфекції унітазів. Завдяки натуральним лимонній і сульфаминовій кислот, без зусиль видаляє стійкі забруднення, в тому числі вапняний наліт. Не руйнує пластмасу і гумові стики труб. 100% натуральні ефірні олії апельсина, евкаліпта і сосни надовго усувають неприємні запахи, наповнюючи туалетну кімнату природними ароматами хвої. Не подразнює шкіру рук. Биоразлагаемая формула. Засіб повністю безпечно для людини, навколишнього середовища. Не містить хлору і агресивних чистячих інгредієнтів.

Реальність: Екологічний гель для туалетів Etamine du Lys Сосна упакований в баночку об’ємом 750 мл . Засіб добре справляється з нальотом. Не пошкоджує пластмасу і гумові стики труб. І додає туалетній кімнаті приємний ненав’язливий цитрусово-хвойний аромат. Аромат повністю зникає протягом 4 — 5 годин. Цей гель має щадну формулу, не подразнює шкіру рук. Також продукт не містить у своєму складі хлору. Тому він стане добрим помічником в проведенні прибирання алергікам і астматикам.

Реальність: Екологічний засіб для миття посуду Etamine du Ly Флердоранж упаковано в компактну баночку, об’ємом 500 мл. Вона з легкістю поміститься на поличці на кухні і не займе багато місця. Засіб добре видаляє жир і бруд з посуду. Для цього потрібно всього пара крапель Etamine du Ly Флердоранж! Це засіб легко змивається навіть холодною водою, не залишаючи розводів. Продукт захищає шкіру рук і підходить навіть власницям чутливої шкіри.

Реальність: Екологічна рідина для прання Etamine du Lys Алеппське мило упаковано в баночку з зручною ручкою, об’ємом 1 л. Це засіб чудово видаляє забруднення і складні плями на одязі, надаючи їй неймовірну м’якість. Рідина для прання володіє нейтральним ароматом і щадним складом. Тому це засіб стане вірним другом астматикам та алергікам. Etamine du Lys Алеппське мило має ще один плюс — дуже економічний витрата.