Амальфитанское узбережжі

Амальфитанское узбережжі

Амальфитанское узбережжі

Амальфитанское узбережжі

Амальфитанское узбережжі, мабуть, саме мальовниче у всій Європі. Більше п’ятдесяти кілометрів скелястих урвищ, круто йдуть в море, різнокольорові міста на узбережжі, відкриті пологі тераси з лимонними і апельсиновими деревами дуже люблять самі італійці. У центрі Амальфітанського узбережжя знаходиться середньовічний місто Амальфі, що є пам’ятником Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Амальфі невеликий затишний місто, вулички якого сходяться на мініатюрних площах, щільно заставлених парасольками і столиками кафе. Перетину вулиць нагадують не стільки площа, скільки доглянуті дворики який-небудь заміської вілли. Уздовж узбережжя йде набережна, на якій знаходяться практично всі міські ресторани, таверни і піцерії. Практично у кожного закладу є невелика ділянка власного пляжу з шезлонгами і парасольками. У кого ж немає спуску до моря, надають розкішний вид на бухти і пристані, в яких погойдуються на хвилях яхти і катери.

Життя тут спокійна і розмірене. Ви можете сидіти в барі і милуватися морем, а рибалки на березі будуть тягнути мережі з блискучим тунцем. Офіціант обов’язково запитає ваше ім’я і, якщо ви будете проходити по набережній, обов’язково покличе і запросить зайти як старого знайомого. Амальфі розташований на скелі і будинки міста з’єднані між собою висіченими в камені драбинками і балкончиками. Дахи будинків обладнані під пишні сади, які обплітають всі виноградом. З упевненістю можна сказати, що це одне з найромантичніших місць у світі.