Монумент Вальтера Скотта

Монумент Вальтера Скотта

Монумент Вальтера Скотта

Монумент Вальтера Скотта

Одним з найбільш відомих письменників Единбурга є Вальтер Скотт, перед його ім’ям належить ставити “сер”, напевно, це більше говорить про його важливість. Всюди в Единбургу і Шотландії ви зможете зустріти імена героїв письменника.

Монумент Вальтера Скотта височіє своїми шпилями над эдинбургскими дахами, з якого боку не глянеш – він видніється на тлі неба. Народився Сер Вальтер Скотт на единбурзької вулиці Коледж Вінд в 1771 році. Навчався на юриста в единбурзькому університеті, і хоча працював за фахом, більшу частину часу присвячував написання книг. Довгий час читачам не було відомо його справжнє ім’я, а коли воно розкрилося, це стало справжньою сенсацією.

Даний пам’ятник в готичному стилі був зведений у пам’ять про сера Вальтере Скотті (Walter Scott), помер в 1832 році. Монумент звели 1840-1846 роках, його розташували в парку на Принцес-Стріт. Автором проекту був Георг Майкл Кемп, але він так і не зміг побачити своє творіння, так як потонув у Юніон Ченнел ще до завершення будівництва, в 1844 році.