Муніципальний пляж Бельдібі

Муніципальний пляж Бельдібі

Муніципальний пляж Бельдібі

Тут ще нікого не було, додайте фотографію першим!
Муніципальний пляж у Бельдібі розташувався на узбережжі Лікії. Курортне місто, який прихистив у себе міський пляж, дав свою назву муніципальної власності. Відмінною рисою пляжного місця є ідеальна чистота, яка не притаманна місцях, де знаходиться величезна кількість людей. Виходить цікава річ, чистота води і піску залучає велику кількість приїжджих, і в той же час, це місце, завдяки міським службам залишається в ідеальній чистоті.

Муніципальний пляж у Бельдібі у свій час отримав «пляжну» нагороду – «Блакитний прапор». Цей символ прийнятий більш ніж в 60 країнах, з розвиненим курортним бізнесом. Цей прапор означає, що дана пляжна місцевість є вільно доступною, крім того, тут зберігається ідеальна чистота піску і прибережної води. Щотижня проводиться відбір води на аналізи, для попередження будь-яких інфекційних захворювань або зайвого рівня забрудненості води.

Крім того, тут влаштована станція порятунку потопаючих на воді, в якій постійно чергують пляжні рятувальники. На пляжі обладнані душові кабінки, щоб відвідувачі могли змити солону воду, після прийому морських ванн.