Вибираємо коляску для дітей


Выбираем коляску для детей
Питання, як вибрати коляску для зимових прогулянок, стає ще відповідальніше, коли так важливо вберегти малюка від холодів і створити комфортні умови «транспортування». Вибираючи дитяче засіб переміщення, варто звертати увагу на цілком собі важливі дрібниці: де будуть на ній їздити, зовнішній вигляд, як поводиться на поворотах, «місткість» дітей, вартість. Тому при покупці колясок важливо врахувати їх особливості, на який вік пасажира вони розраховані, комфортність і необхідні аксесуари.
Також хочемо вам порекомендувати выбираем коляску для детей
Переваги: коляска оснащена прекрасною амортизацією — тепер пристрій може проходити по будь-яких нерівних поверхнях, і дитина не відчує ніякого дискомфорту. Її так само, як і попередню, можна складати однією рукою. Ще тут — місткий кошик і можливість регулювати спинку коляски в залежності від бажаного положення.
Комплектація: зроблені з поліуретану ручки міцні, зручні для захоплення і приємні на дотик. При всіх цих характеристиках, вагу коляски становить 6,6 кг, що суттєво полегшує складання і транспортування. Спеціальним перемикачем ззаду регулюється градус підняття спинки, і це робить управління коляскою ще більш комфортним. «Вишенькою на торті» є приємна ціна на пристрій і позитивні відгуки покупців.
Комплектація: практичності додає наявність москітної сітки і чохла на бампер. Знімний капюшон на блискавці, оснащений внутрішньою підкладкою, захистить малюка від негоди. Йому в цьому допоможе бавовняний матрац під спинку. Відкидна спинка дозволить відрегулювати зручне положення в діапазоні від 90 до 175 градусів. Внизу є велика містка корзина для речей. Співвідношення ціни і якості цієї коляски оцінили безліч покупців.
Комплектація: колеса зручні, розраховані на маневри, передні забезпечені функцією фіксації, на задніх – ножний гальмо. Спинка може встановлюватися в три позиції, жорстка і стійка, що сприяє правильному розвиткові постави дитини. Є утеплювач для ніжок, дощовик з отворами для повітря з боків, москітну сітку і триточкові ремені безпеки для надійної фіксації маляти в колясці.