Глорія Аспендос Арена

Глорія Аспендос Арена

Глорія Аспендос Арена

Глорія Аспендос Арена

Глорія Аспендос Арена знайома не тільки в Туреччині, але і за її межами. Розташована вона безпосередньо під відкритим небом, так само, як і в минулому розташовувалися античні театри. Знаходиться Глорія Аспендос Арена в 30 км на схід від Анталії, і має площу близько 13 000 квадратних метрів.

Глорія Аспендос Арена готова запропонувати відвідувачам виступи місцевих та закордонних танцювальних колективів, одноразово зал може вмістити 5000 чоловік. Стоянка здатна вмістити 500 автомобілів, також на території комплексу є кафе і ресторани.

Проект Глорія Аспендос Арена – це ідеї кращих архітекторів Туреччини, натхненних пам’ятками та краєвидами Середземного моря. При зведенні арени використовувалися негорючі матеріали, що робить цілком безпечною для відвідувачів і персоналу.

Глорія Аспендос Арена приваблює сотні тисяч туристів щорічно грандіозними уявленнями, які здатні залишити масу вражень на все життя.

Збираючись на подання, варто пам’ятати, що черги в касу тут значні. Квитки на вистави краще купувати заздалегідь, хоча можна придбати квитки у перекупників – в цьому відношенні Глорія Аспендос Арена нічим не відрізняється від інших світових розважальних центрів.